Gimnazjum

SOSW Oświęcim
A A A

Hej kolęda, kolęda...

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
W naszej szkole od wielu lat odbywa się


 
mający na celu kultywowanie pięknej, polskiej tradycji wspólnego kolędowania.
W tym roku konkurs odbył się 21 stycznia. Został przygotowany i przeprowadzony przez Panie : Barbarę Bizoń, Aleksandrę Korzeniowską i Annę Kupiec.
    Na scenie zaprezentowało się wielu artystów. W skład Jury weszły Panie:  Małgorzata Zakutyńska, Małgorzata Świętek i  Barbara Frączek. Komisja konkursowa oceniała wokalistów  w trzech kategoriach: występy solistów, duetów i zespołów.
     Wszyscy uczestnicy poważnie podeszli do sprawy. Nie zabrakło świątecznych piosenek w języku angielskim. Na scenie można było podziwiać ciekawe stroje i rekwizyty. Oj działo się.. Były kolorowe przebrania kolędników, aniołów i pasterzy. Niektórzy wykonawcy grali na instrumentach perkusyjnych. Warto było! Widoczny entuzjazm i brawa publiczności zdały się być nagrodą za czas spędzony na przygotowaniach.
    Każdy z kolędników dostał pamiątkowy dyplom i czekoladowego renifera, zaś zwycięscy konkursu nagrody  rzeczowe. Ze względu na wyrównany poziom występów,  Jury konkursowe nie przyznało pierwszych miejsc tylko wyróżnienia w różnych kategoriach. Specjalne wyróżnienia otrzymały: Marta Nycz i   Weronika Ptasińska.

==>>więcej zdjęć
 

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat