Pedagog szkolny - mgr Barbara Frączek
Jeśli chcesz porozmawiać o ważnych dla Ciebie sprawach,  potrzebujesz pomocy lub wsparcia – przyjdź do gabinetu znajdującego się na II piętrze (pokój nr 213)
Co oferuje pedagog szkolny?
  • Gwarantuje życzliwą, pełną akceptacji i zrozumienia atmosferę w trakcie indywidualnej rozmowy.
  • Zapewnia dyskrecję każdemu uczniowi, niezależnie od tego,  z jakim problemem przychodzi.
  • Nie ocenia i nie krytykuje. Przyjmuje każdego jak bardzo ważną osobę.
  • Pomaga uczniom w rozwiązywaniu ich osobistych problemów. Każdy ma kłopoty, z którymi musi sobie radzić. Czasami jednak brakuje pomysłów. Możesz zwrócić się do pedagoga, który spojrzy na sprawę obiektywnie. Nie bój się, że nie będziesz wiedział, co powiedzieć.
             To pedagog ma wiedzieć  jak prowadzić rozmowę i zapewnić Ci przyjazną atmosferę.

Kto może skorzystać z pomocy pedagoga szkolnego?
Każdy kto czuje taką potrzebę. Nie bój się, że Twój problem zostanie zbagatelizowany. Dla pedagoga nie ma problemów większych i mniejszych. Wszystkie są ważne. Nie myśl, że zawód miłosny, problemy z rodzicami, trudności w szkole, konflikty z rówieśnikami to błahostki. Każdy przeżywa swój problem indywidualnie i dla każdego jego problem jest najważniejszy. Możesz być pewien, że pedagog Cię nie zlekceważy.

ZAPRASZAM KAŻDEGO KTO:
  • Nie umie skutecznie odmówić, gdy jest namawiany do złego.
  • Ma problemy z używaniem środków psychoaktywnych.
  • Ma  kłopoty rodzinne, znajduje się w trudnej sytuacji.
  • Chce podzielić się swoją radością, sukcesem.

PRZYJDŹ TAKŻE Z KAŻDĄ  INNĄ SPRAWĄ,  Z KTÓRĄ SAM NIE POTRAFISZ SOBIE PORADZIĆ. WSPÓLNIE ZNAJDZIEMY ROZWIĄZANIE!

ZAPRASZAM !

Godziny pracy w roku szkolnym 2012/2013
Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 8.00-12.00