Branżowa Szkoła I stopnia

Darmowe przejazdy środkami komunikacji miejskiej MZK w Oświęcimiu

Od dnia 01.02.2018r. wszyscy uczniowie SOSW mogą korzystać z darmowego przejazdu środkami komunikacji miejskiej MZK w Oświęcimiu na podstawie Uchwały Rady Miasta Oświęcim z dnia 20.12.2017r.

Nasza szkoła wzięła udział w realizacji projektu „Rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego w jednostkach oświatowych powiatu oświęcimskiego” współfinansowanego ze środków Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.
1% dla SOSW

Nasza szkoła należy do  Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska,
które jest organizacją pożytku publicznego.
Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w akcji:
1%   dla  SOSW w Oświęcimiu
KRS:  0000052078
Cel szczegółowy: SOSW w Oświęcimiu - BSIS
Dziękujemy!
FERIE ZIMOWE 12.02-25.02.2018

Niech ten czas umożliwi Wam pełne korzystanie z uroków zimy, dostarczy niezapomnianych wrażeń i wielu przeżyć. Odpoczywajcie i cieszcie się czasem, który możecie przeznaczyć tylko dla siebie. Niech nie opuszcza Was zdrowy rozsądek, dbajcie o swoje i innych bezpieczeństwo, a wtedy wrócicie do szkolnych obowiązków zdrowi, pełni sił i chęci do nauki.
UDANYCH I BEZPIECZNYCH FERII smiley

Oferta

Branżowa Szkoła I Stonia w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Oświęcimiu jest przeznaczona dla uczniów z orzeczeniem Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej o potrzebie kształcenia specjalnego.

Kierunki kształcenia: kucharz, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, ogrodnik,  pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.

ul. Kościelna 6, 32-600 Oświęcim
sekretariat.sosw@powiat.oswiecim.pl