Szkoła Podstawowa

SOSW Oświęcim
A A A

Wyniki X Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Z przyrodą za pan brat”

Wyniki X Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Z przyrodą za pan brat”
Miło nam poinformować, że w dniu 11 maja 2017r. komisja konkursowa wyłoniła laureatów i osoby wyróżnione w X edycji  Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Z przyrodą za pan brat –  w świecie dinozaurów.”
Na konkurs napłynęło 146 ciekawych i barwnych prac z placówek oświatowych:  Ośrodków Szkolno – Wychowawczych w Oświęcimiu, Chrzanowie, Nowym Targu, Zespołu Szkół Specjalnych w Wadowicach i Bielsku – Białej.
Jury w składzie Małgorzata Zakutyńska – oligofrenopedagog, Gabriela Tabaka – psycholog, Magdalena Balcarek –  oligofrenopedagog, nauczyciel plastyki, bardzo wnikliwie i rzetelnie oceniło prace biorąc pod uwagę zaangażowanie, pomysłowość, estetykę wykonania pracy i jej zgodność z tematyką. Spośród nadesłanych prac Jury przyznało 14 nagród, 18 wyróżnień i 24 kwalifikacje do wystawy.

Uroczystość wręczenia nagród oraz wernisaż wystawy nagrodzonych i uhonorowanych prac odbędzie się dnia 24 maja 2017r. o godzinie 10.00 w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu ul. Legionów 11.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników konkursu.


Wyniki X Konkursu Twórczości Plastycznej
Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
„Z przyrodą za pan brat”
 
Nagroda:
  1. Roksana Koziana – SOSW Oświęcim
  2. Miłosz Granat – SOSW Oświęcim
  3. Tomasz Droździk – SOSW Oświęcim
  4. Rafał Wika – SOSW Chrzanów
  5. Ewelina Leśniewska – SOSW Oświęcim
  6. Karolina Stańczyk - Zespół Szkół Specjalnych Wadowice
  7. Dawid Monica – SOSW Chrzanów
  8. Igor Starzyński - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
  9. Michał Tyran – SOSW Oświęcim
  10. Piotr Baliga – SOSW Nr 1 Nowy Targ
  11. Piotr Słowiak – SOSW Nr 1 Nowy Targ
  12. Agnieszka Niżnik – SOSW Nr 1 Nowy Targ
  13. Jakub Kaleciak – SOSW Nr 1 Nowy Targ
  14. Piotr Nowak - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
Wyróżnienie:
  1. Wojciech Peczyk – SOSW Oświęcim
  2. Daniel Jordanek – SOSW Oświęcim
  3. Jan Stanek – SOSW Oświęcim
  4. Jakub Łabuda – SOSW Oświęcim
  5. Paweł Śmietana – SOSW Nr 1 Nowy Targ
  6. Adrian Piekarczyk – SOSW Nr 1 Nowy Targ
  7. Łukasz Zemła – SOSW Oświęcim
  8. Grzegorz Makuch – SOSW Oświęcim
  9. Krzysztof Grzybowski - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
  10. Izabela Ziobro – SOSW Nr 1 Nowy Targ
  11. Magdalena Granat – SOSW Oświęcim
  12. Angelika Jakubik – SOSW Oświęcim
  13. Emilia Ławczys – SOSW Oświęcim
  14. Jacek Bieryt – SOSW Nr 1 Nowy Targ
  15. Grzegorz Mucha – SOSW Chrzanów
  16. Czarek Oczkowski – SOSW Chrzanów
  17. Maciej Rusin – SOSW Oświęcim
  18. Kinga Zdrowak – SOSW Oświęcim
 
Kwalifikacja do wystawy:
  1. Wiktoria Maroszek – SOSW Oświęcim
  2. Natalia Piętka – SOSW Oświęcim
  3. Mateusz Mieszczak - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
  4. Adrian Guzorczuk – SOSW Oświęcim
  5. Alicja Bokota – SOSW Oświęcim
  6. Sławomir Kała – SOSW Oświęcim
  7. Łukasz Mączka – SOSW Oświęcim
  8. Jakub Porwit – SOSW Chrzanów
  9. Anna Cembala – Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
  10. Marcin Blachura – Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
  11. Mateusz Burczyk – SOSW Nr 1 Nowy Targ
  12. Paweł Boba – SOSW Oświęcim
  13. Agnieszka Pleśnierowicz - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
  14. Andrzej Jeruzal – Zespół Szkół Specjalnych Wadowice
  15. Jakub Bury - Zespół Szkół Specjalnych Wadowice
  16. Mateusz Chrapkowicz – SOSW Oświęcim
  17. Rafał Dybczyński – SOSW Oświęcim
  18. Dawid Niklas – SOSW Oświęcim
  19. Jakub Ołtarzewski – SOSW Oświęcim
  20. Agnieszka Mirga – SOSW Nr 1 Nowy Targ
  21. Angelina Talega – SOSW Nr 1 Nowy Targ
  22. Jarosław Przybyszewski – SOSW Nr 1 Nowy Targ
  23. Faustyna Szczotka – Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
  24. Igor Ryszawy - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
Gratulujemy!

Szkoła Podstawowa

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Internat