Szkoła Podstawowa

SOSW Oświęcim
A A A

Wyniki konkursu "Z przyrodą za pan brat"

Wyniki konkursu "Z przyrodą za pan brat"
Zapraszamy na wernisaż IX Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Z przyrodą za pan brat".
Wyniki IX Konkursu Twórczości Plastycznej
Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
„Z przyrodą za pan brat”
 
Miło nam poinformować, że w dniu 9 czerwca 2016r. komisja konkursowa wyłoniła laureatów i osoby wyróżnione w  9 edycji  Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Z przyrodą za pan brat – Mikrokosmos.”
Na konkurs napłynęło 189 ciekawych i barwnych prac z placówek oświatowych:  Ośrodków Szkolno – Wychowawczych w Oświęcimiu, Chrzanowie, Kalwarii Zebrzydowskiej, Zespołu Szkół Specjalnych w Czechowicach – Dziedzicach, Wadowicach, Bielsku – Białej.
Jury w składzie Małgorzata Zakutyńska – oligofrenopedagog, Gabriela Tabaka – psycholog, Adrianna Gniadek – nauczyciel plastyki bardzo wnikliwie i rzetelnie oceniło prace biorąc pod uwagę zaangażowanie, pomysłowość, estetykę wykonania pracy i jej zgodność z tematyką. Spośród nadesłanych prac Jury przyznało 20 nagród, 17 wyróżnień i 23 kwalifikacji do wystawy.
Uroczystość wręczenia nagród oraz wernisaż wystawy nagrodzonych i uhonorowanych prac odbędzie się dnia 22 czerwca 2016r. o godzinie 10.00 w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu ul. Legionów 11. Serdecznie zapraszamy.
 
Wyniki Konkursu
Nagrody:
  • Michał Kraus – Zespół Szkół Specjalnych nr 4 Czechowice-Dziedzice
  • Nikola Turaczyk – SOSW Oświęcim
  • Jakub Matejko – Zespół Szkół Specjalnych nr 4 Czechowice-Dziedzice
  • Dawid Stachura – SOSW Oświęcim
  • Karolina Olszewska – SOSW Chrzanów
  • Dominik Stachura – Zespół Szkół Specjalnych nr 4 Czechowice-Dziedzice
  • Michał Tyran – SOSW Oświęcim
  • Łukasz Kraus – Zespół Szkół Specjalnych nr 4 Czechowice-Dziedzice
  • Łukasz Mączka – SOSW Oświęcim
  • Szymon Granat – SOSW Oświęcim
  • Kinga Zdrowak – SOSW Oświęcim
  • Filip Abramowski – SOSW Oświęcim
  • Łukasz Monica – SOSW Chrzanów
  • Grzegorz Makuch – SOSW Oświęcim
  • Paweł Boba – SOSW Oświęcim
  • Dawid Sikora – Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
  • Anna Cembala – Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
  • Tomasz Suchodolski – Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
  • Monika Ciukało – Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
  • Joanna Drąg - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
Wyróżnienia:
  • Dominik Klimczyk – SOSW Oświęcim
  • Paulina Dominiec – SOSW Oświęcim
  • Piotr Rajda – SOSW Kalwaria Zebrzydowska
  • Kacper Latocha – SOSW Oświęcim
  • Ewelina Leśniewska – SOSW Oświęcim
  • Michalina Chrobak – SOSW Oświęcim
  • Jakub Krupnik – SOSW Oświęcim
  • Mateusz Nelec – SOSW Oświęcim
  • Bartłomiej Flasz – SOSW Oświęcim
  • Angelika Rukat – SOSW Oświęcim
  • Rafał Dybczyński – SOSW Oświęcim
  • Piotr Nowak – Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
  • Michał Daniszewski – Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
  • Karolina Marzec – Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
  • Agata Biłko - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
  • Marcin Blachura – Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
  • Barbara Kotkowska - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
 
Kwalifikacje do wystawy:
  • Jakub Kowalski – SOSW Kaczyna
  • Bartłomiej Godek – SOSW Oświęcim
  • Nikodem Wanat – SOSW Oświęcim
  • Patryk Piotrowski - SOSW Oświęcim
  • Jakub Korzeniewski – SOSW Oświęcim
  • Alicja Bokota – SOSW Oświęcim
  • Aneta Chlebowska - SOSW Oświęcim
  • Agata Zając – Zespół Szkół Specjalnych Wadowice
  • Aleksandra Jarząbek – SOSW Oświęcim
  • Marcel Łoś – SOSW Oświęcim
  • Michał Szpiegla – SOSW Oświęcim
  • Ilona Domagała – SOSW Chrzanów
  • Julia Farat – SOSW Chrzanów
  • Sebastian Adamczyk - SOSW Oświęcim
  • Agnieszka Pleśnierowicz – Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
  • Roksana Walaszek – Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
  • Agnieszka Rosner – Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
  • Przemysław Habuda – Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
  • Barbara Kwaśniak – Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
  • Rafał Matuszny - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego Bielsko-Biała
  • Wiktoria Kupis – Zespół Szkół Specjalnych Czechowice-Dziedzice
  • Tomasz Wanat – SOSW Oświęcim
  • Andżelika Dobrzańska – SOSW Chrzanów

Szkoła Podstawowa

Gimnazjum

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Internat