Pasowanie na ucznia 2020

„Niech dzieci będą wolne. Zachęcaj ich do biegania na zewnątrz, gdy pada deszcz. Niech zdejmą buty, gdy znajdą kałużę wody. A gdy trawa łąk będzie mokra od rosy, niech biegną po niej i depczą ją bosymi stopami. Niech odpoczywają spokojnie, gdy drzewo zaprasza ich do spania w swoim cieniu. Niech krzyczą i się śmieją, gdy słońce obudzi ich rano.”
Maria Montessori
Dnia 16.10.2020r. oficjalnie powitaliśmy w szkole nowych uczniów. To wydarzenie zawsze budzi dużo emocji zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli. Uczniowie klas pierwszych przedstawili przygotowany przez nich program artystyczny. Dzieci świetnie bawiły się i prezentowały swoje umiejętności taneczne. Po występach uczniowie złożyli uroczystą przysięgę i oficjalnie stali się uczniami Naszej Szkoły.

Naszym najmłodszym podopiecznym życzymy dużo sukcesów i radości ze zdobywania nowej wiedzy oraz umiejętności!