Szkoła Podstawowa

SOSW Oświęcim
A A A

IV Turniej o Puchar Dyrektora SOSW w Oświęcimiu

IV Turnieju Puchar Dyrektora SOSW w Oświęcimiu
IV Turnieju  Puchar Dyrektora SOSW w Oświęcimiu
28 września 2017 r.
    28 września 2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w składzie : Sławomir Bernaś, Dariusz Donizak, Rafał Wilkosz, Kamil Pastuszka, Patryk Koziana, Adrian Guzorczuk, Marcin Grzesiak, Jan Szczurek, Bartłomiej Wróbel, godnie reprezentowali nasza szkołę w IV Turnieju o Puchar Dyrektora SOSW w Oświęcimiu. W Turnieju udział wzięli uczniowie szkół zawodowych z Krakowa, Jaworzna, Chrzanowa, Wadowic i Oświęcimia. Uczniowie SOSW w Oświęcimiu byli najmłodszymi zawodnikami.
   Reprezentanci naszej Szkoły powtórzyli sukces sprzed roku zajmując pierwsze miejsce. Najlepszym strzelcem Turnieju został Kamil Pastuszka. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat