7 czerwca 2023 bis2

XXII Powiatowe Igrzyska Osób Niepełnosprawnych

W dniu 7 czerwca sześcioro uczniów reprezentowało naszą szkołę podczas XXII Powiatowych Igrzysk Osób Niepełnosprawnych. Impreza odbyła się tym razem w Imielinie. Uczestnicy przeszli w uroczystym pochodzie drużyn a następnie wzięli udział w oficjalnym otwarciu zawodów i zapaleniu znicza. Każdy zawodnik mógł wystartować w dowolnej liczbie, różnorodnych konkurencji biegowych, celnościowych, skocznych i koordynacyjnych. Celem zawodów były zmagania sportowe ale również wspólna zabawa i radość płynąca z aktywności fizycznej. Uczestnicy skorzystali też z oferty stanowisk do zabaw z bańkami, balonami czy malowaniem twarzy. Każdy został uhonorowany medalem a drużyna zdobyła piękny puchar.

Pani Iga i pani Kasia dziękują zawodnikom za wspólne zmagania i zabawę zgodnie z zasadami „fair play”.