18 grudnia 2023

Motywacje 2023
Grupa teatralna "Niebanalni" działająca na terenie Szkoły Podstawowej naszego Ośrodka w listopadzie wzięła udział w Międzynarodowym Przeglądzie Twórczości Artystycznej "Motywacje 2023" organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy pod nazwą "Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych" w Krakowie. To już dziewiąta edycja konkursu w której uczestniczyły polskie placówki z różnych krajów świata. Hasło przewodnie tegorocznego przeglądu to: "Dookoła Globu z Mikołajem Kopernikiem.

Staraliśmy się przybliżyć sylwetkę wielkiego polskiego uczonego i artystycznie zaprezentować jego pasję do zdobywania wiedzy o wszechświecie.

Komisja konkursowa doceniła naszą pomysłowość i grę aktorską. Jesteśmy dumni ze zdobycia pierwszego miejsca w tegorocznym przeglądzie.