Branżowa Szkoła I stopnia

SOSW Oświęcim
A A A

Wyznajmy sobie co czujemy

8 lutego 2024
Wyznajmy sobie co czujemy
listy, liściki, karteczki...
Walentynki to wyjątkowy dzień. To czas wyznawania zarówno miłości, sympatii jak i przyjaźni. Uczniowie naszej szkoły także pamiętali o tym dniu. Z tej okazji, jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Przygotowana skrzynka oraz fotościanka czekały na pierwszym piętrze na kartki walentynkowe oraz walentynkowe zdjęcia. Poczta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Korespondencja została rozdzielona na poszczególne klasy oraz nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Samorząd Uczniowski w walentynkowym orszaku wraz z Amorem, balonami, walentynkowymi dekoracjami dostarczył kartki do adresatów. Wszystkie walentynki były niezwykle kolorowe i starannie przygotowane.

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat