Branżowa Szkoła I stopnia

Baza

Od 1 września 2022 roku budynek Branżowej Szkoły I Stopnia i Szkoły Przysposabiającej do Pracy mieści się w nowym kompleksie zlokalizowanym w Oświęcim - Zasole.  Niewielka odległość od przystanków autobusowych PKS, MZK, PKP, mini – bus, powoduje, że droga do szkoły i domu jest dostatecznie bezpieczna i łatwa.

Uczniowie z terenu gmin: Kęty, Brzeszcze, Chełmek, Spytkowice mogą także korzystać z bezpłatnych przejazdów organizowanych przez gminy.

Szkoła dysponuje salami lekcyjnymi, nowoczesnymi klasopracowniami wyposażonymi w niezbędny i nowoczesny sprzęt. Uczniowie mają możliwość korzystania z basenu, sali gimnastycznej, pracowni artystycznej, biblioteki. Nowoczesna aula umożliwia spotkania całej społeczności szkolnej podczas różnych uroczystości szkolnych, przedstawień i konkursów.