Branżowa Szkoła I stopnia

SOSW Oświęcim
A A A

Byliśmy najlepsi!

16 maja 2017
Byliśmy najlepsi!
III Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego
   W dniu 16 maja odbył się w naszej szkole III Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego. Obok ZSZ w Oświęcimiu, w konkursie wzięły udział zaprzyjaźnione szkoły z Chrzanowa, Nowego Targu i Krakowa. Na początku uczniowie wzięli udział w konkursie indywidualnym, do którego w sumie przystąpiło 25 osób, z samego Oświęcimia 13 uczniów. Potem był czas na konkurencję drużynową. ZSZ z Oświęcimia reprezentowali uczniowie klasy III i II - Filip Szymonik, Piotr Kołodziejczyk i Norbert Kocielnik.
 
Z ogromną radością informujemy, iż w konkurencji indywidualnej I miejsce zajął FILIP SZYMONIK, II miejsce uczeń ze szkoły w Nowym Targu, a III miejsce PIOTR KOŁODZIEJCZYK.
 
Po zaciętej walce o punkty, w konkurencji drużynowej również ukończyliśmy na pierwszym miejscu! Po dogrywce miejsce drugie zajął Nowy Targ, miejsce trzecie przypadło dla Krakowa, Chrzanów ukończył na miejscu czwartym.
 
Konkurs był dla nas wyzwaniem, ale w sposób szczególny cieszymy się z miłego spotkania z naszymi kolegami i koleżankami z zaprzyjaźnionych szkół. Postaramy się wypaść równie dobrze w przyszłym roku, ale przede wszystkim liczymy na kolejne, radosne chwile w miłym gronie!
 

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat