Branżowa Szkoła I stopnia

SOSW Oświęcim
A A A

Andrzejkowe szaleństwo

30 listopada 2017
Andrzejkowe szaleństwo
wróżby, tańce, słodkości...
    Dla niektórych uczniów naszej szkoły, świętowanie z okazji Andrzejek rozpoczęło się już w czwartek 30.11 wyjazdem do zaprzyjaźnionego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Chrzanowie. Po pysznym poczęstunku każdy z nas mógł podejść do stanowiska z wróżbami aby dowiedzieć się co nas czeka w przyszłości. Ucieszyliśmy się, bo kilku z nas ma wygrać w lotto! ;-) Później odbyła się dyskoteka, która była okazją do rozmów z dawnymi i nowymi kolegami oraz do wspólnej zabawy.
    Dzień później, czyli 01.12 odbyły się Andrzejki w naszej szkole w Oświęcimiu. Już trzeci rok z rzędu w pokoju wróżb zasiadły wróżki: Gabrysia, Dominika, Madzia, Ula oraz Weronika, Maja i Natalia, które specjalnie szkolone na Zlocie Czarownic wróżyły nam wszystko co najlepsze. Z kolei Pan Janusz cierpliwie tłumaczył znaczenie woskowych odlewów. Wosku lało się dużo, bo Pan Adrian zadbał o sporą jego ilość! Szkolny sklepik również stanął na wysokości zadania. Monika, Nina i Sylwia uprzejmie częstowały uczniów ciastkami, herbatnikami z kremem czekoladowym oraz wodą. DJ Arek i Szymon i tym razem nie zawiedli w doborze ciekawego muzycznego repertuaru. Tańczyli przecież nie tylko uczniowie :-)

Serdecznie wszystkim dziękujemy za świetną zabawę, za pracę wróżek, dziewcząt w sklepiku oraz DJ'ów. Dziękujemy za pomoc Pani Reni, wypieki Pani Gosi oraz cierpliwość Pana Janusza.

W czasie dyskoteki rozstrzygnięto dwa konkursy. W pierwszym konkursie tańca belgijskiego wyróżniono sześciu uczniów. W konkursie na najciekawszą kreację nagrodzono Natalię, Gabrysię i Maję. Serdecznie gratulujemy!

 

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat