Nasza szkoła wzięła udział w realizacji projektu „Rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego w jednostkach oświatowych powiatu oświęcimskiego” współfinansowanego ze środków Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.

23 czerwca 2017r. o godz. 900
odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017
 i... WAKACJE!!!
1% dla naszej szkoły

Wszystkim osobom, które przekazały
1% swojego podatku
na rzecz naszego Ośrodka

serdecznie dziękujemy!

Oferta

Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Oświęcimiu jest przeznaczona dla uczniów z orzeczeniem Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej o potrzebie kształcenia specjalnego.

Kierunki kształcenia: kucharz, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, ogrodnik, blacharz samochodowy, krawiec, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.

ul. Kościelna 6, 32-600 Oświęcim
soswoswiecim@o2.pl