SOSW O鈍i璚im

16 marca 2022

Spotkanie z Dietetykiem
W ramach projektu „Ca造 ten cukier” koordynowanego przez wychowawc p. Sylwi 鑿i瘯a喚 w 鈔od 16 marca 2022r. do naszego internatu zawita豉 Pani dietetyk Edyta Harmata.
Z przyjemno軼i wyg這si豉 bardzo ciekawy wyk豉d poparty prezentacj, który doskonale poszerzy wiedz wychowanków na temat propagowanego
w internacie zdrowego stylu 篡cia i szerz帷ego si problemu oty這軼i w鈔ód dzieci. Pani Edyta znaczn cz窷 spotkania przeznaczy豉 na rozmowy
o szkodliwo軼i nadu篡wania cukru.
Wychowankowie aktywnie uczestniczyli w zaj璚iach, zadaj帷 ciekawe pytania dotycz帷e  zdrowych zamienników cukru.
W ramach warsztatów wychowankowie mieli mo磧iwo嗆 zaprezentowanie zdobytej wiedzy podczas komponowania zdrowych przek御ek na bazie owoców i warzyw. Rywalizacja zespo這wa dodatkowo motywowa豉 uczestników do szczególnej dba這軼i o estetyk wykonania i podania deserów, na dodatek bez grama cukru.
Zapraszamy na fotorelacj

Szko豉 Podstawowa