Życzliwi = szczęśliwi!

24 listopada 2023
Życzliwi = szczęśliwi!
Tydzień Życzliwości
   21 listopada obchodzony jest "Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień", dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. W tym roku jednak uczniowie i nauczyciele naszego Ośrodka, uznali, że jeden dzień to za mało i zamienili to w Tydzień Życzliwości.
    W tych dniach w naszej szkole dominował kolor żółty - kolor radości i optymizmu. Powstała "Aleja Życzliwości", a naszą życzliwość uchwyciliśmy w kadrze. Odbył się konkurs na projekt Maskotki Życzliwości, który wygrała Alicja Bokota. Uczniowie głosowali również na najżyczliwszego ucznia w klasie oraz najżyczliwszego nauczyciela. W SBIS najwięcej głosów zebrała pani Marta, a w SPdP pani Olga. Najżyczliwsi uczniowie to:

W SBIS
IA Julia Zemła
IB Kacper Gibas
IIA  Adrian Polak
IIB Weronika Smyczek
IIIA Wiktoria Pawińska
IIIB Kamil Michalski

SPdP
1a Katarzyna Krawczyk
1b Miłosz Granat
2a Weronika Garus
2b Piotr Matyszkiewicz
3a Paweł Żak
3b Mateusz Nelec
3c Kinga Skrobacz
3d Anna Gruszczyk
3e Mateusz Chrapkowicz

Były to z pewnością miłe i pełne uśmiechów dni, które pokazały nam, że życzliwość nic nie kosztuje, że każdy może ją ofiarować, a tym samy sprawić, że świat wokół nas będzie piękniejszy.