Szkoła Przysposabiająca do Pracy

SOSW Oświęcim
A A A

Strrraszna ta nasza szkoła....

30 listopada 2023
Strrraszna ta nasza szkoła....
czyli andrzejkowe klimaty
30 listopada 2023r. nasze szkolne korytarze zamieniły się w nietypowe, magiczne miejsce. Tego dnia odbyły się szkolne andrzejki. Uczniowie w samodzielnie przygotowanych kreacjach wzięli udział w różnorodnych atrakcjach zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski. Wykonywali pamiątkowe fotografie na tle tematycznych fotościanek. W salonie wróżb, z przymrużeniem oka, poznawali swoją przyszłość. Tańczyli w rytm największych hitów podczas dyskoteki, a także uzupełniali swoje stylizacje niebanalnymi makijażami oraz tatuażami. Gościliśmy także w szkolnej kawiarence „Babeczka”, która profesjonalną obsługą, smacznymi nowościami oraz niezastąpionym ciastem i napojami stworzyła atmosferę sprzyjającą relaksowi oraz wspólnym rozmowom. Dzień ten zakończyliśmy seansem filmowym. 

Wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły zaangażowanym w organizację szkolnych andrzejek serdecznie dziękujemy.

 

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat