Szkoła Przysposabiająca do Pracy

SOSW Oświęcim
A A A

Krakowski Mityng Pływacki

27 września 2013
Krakowski Mityng Pływacki
Nasi uczniowie z brązowymi medalami!!!
W dniu 26 września 2013r. uczniowie  naszej szkoły uczestniczyli w Krakowskim Mityngu Pływackim organizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Krakowie, Stowarzyszenie „Uśmiech Losu” oraz Oddział Regionalny Olimpiad Specjalnych – Polska Małopolskie. W zawodach uczestniczyło 60 zawodników. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów – Dominik Adamczyk oraz Bartłomiej Mądrzyk, którzy zajęli w swoich wyścigach trzecie miejsce, obaj zawodnicy startowali na dystansie 25 metrów stylem dowolnym. W czasie zawodów kibicowali im nie tylko inni zawodnicy, ale również koledzy z klasy, którzy razem z nimi pojechali na zawody. Po zawodach uczniowie zwiedzali zabytki Krakowa, oraz stadion Wisły Kraków.  
 
Medalistom Gratulujemy Sukcesów!!!
 

Szkoła Podstawowa

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Internat