Szkoła Przysposabiająca do Pracy

SOSW Oświęcim
A A A

"Jacki 2018" rozdane!

12 października 2018
"Jacki 2018" rozdane!
Uroczysta Gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej
    Dnia 12 października odbyła się Gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na której wszyscy pracownicy szkoły byli nominowani przez uczniów w 19 kategoriach. Zwycięscy otrzymali statuetki, które odbierali krocząc dumnie po czerwonym dywanie. Galę poprowadzili Dominika i Kamil, a statuetki Jacków wręczali: Katarzyna, Sylwia, Nina oraz Mikołaj.

Kategorie i nagrodzeni:
 
1.  AKTOR/AKTORKA PIERWSZOPLANOWA 
W pierwszej kategorii znaleźli się nauczyciele, którzy prowadzą lekcje w taki sposób, że przyciągają uwagę przez całą lekcję czyli Pan  Adrian.   
 
2.  AKTOR/AKTORKA DRUGOPLANOWA
Wyróżnienie otrzymały osoby nie będąca nauczycielem, a odgrywające równie ważną rolę w życiu szkolnym. Jacka w tej kategorii przyznaliśmy najsympatyczniejszym pracownikom Pani Uli, Pani Lucynce i Pani Gosi, czyli naszym niezastąpionym pomocom nauczyciela.
 
3.  SCENARIUSZ
Pan Edward okazał się nauczycielem, który zdaniem uczniów naszej szkoły, prowadzi najciekawsze lekcje, na których wiedza sama wchodzi do głowy.
 
 4.  EFEKTY DŹWIĘKOWE
Główną nagrodę przyznano nauczycielowi o najmilej brzmiącym głosie. Oczywiście lubimy słuchać wszystkich naszych nauczycieli, jednak najmilej dla uczniowskich uszu głosy należą do Pani Gosi i pana Marcina.
 
5.  ANIMACJA
Nagrodę otrzymali nauczyciele, który podczas napełniania uczniowskich głów wiedzą, dużo chodzą po klasie i gestykulują, żeby lepiej zobrazować to, co do nas mówią - Pani Gosia G. oraz Pan Janusz.

6.  SCENOGRAFIA
Statuetka Jacka powędrowała do rąk nauczycieli, którzy posługują się różnego rodzaju rekwizytami, aby lepiej zrozumieć trudne zagadnienia - Pani Edyty i Pani Asi.
 
7.  REŻYSERIA
Pani Agata okazała się nauczycielem, który dobrze rozplanowuje i organizuje lekcje oraz jest reżyserem wspaniałych szkolnych przedstawień oraz filmów.
 
8.  ASYSTENT REŻYSERA
Reżyser ma do pomocy kogoś, kogo praca jest również ważna i potrzebna, ale często niedostrzegana.Statuetkę otrzymali Pani Beata, Pani Hania, Pan Andrzej.

9.  DEBIUT ROKU
Nasz Pan Dyrektor również dba o to, aby nauczyciele mogli zaistnieć w murach naszej szkoły. W tym roku również mieliśmy okazję poznać kilku nowych nauczycieli - zwyciężyła Pani Izabela W.

10.  AKTORA KOMEDIOWEGO
Poczucie humoru nauczyciela to coś, co sprawia, że lekcja staje się przyjemniejsza, uczniowie zostają wprowadzeni w dobry nastrój, a cały ewentualny stres po prostu znika!  Mamy wielu nauczycieli, na których twarzy zawsze gości uśmiech, co dodaje nam energii i sił do pracy. Na lekcjach słychać częste salwy śmiechu dzięki wtrącanym drobnym żarcikom. Jacek w tej kategorii powędrował do Pana Rafała.
 
11.  KOSTIUMY I CHARAKTERYZACJA
Nasze Panie nauczycielki potrafią się fajnie, oryginalnie i niebanalnie ubrać i zrobić sobie wspaniały makijaż. Jacka za kostiumy i charakteryzację otrzymała Pani Ela.

12.  MONTAŻ
Tu znaleźli się nauczyciele super organizatorzy, którzy potrafią ciekawie zorganizować imprezy klasowe, wyjścia i wycieczki. Wszystko zawsze dopinają na ostatni guzik. Jacek został przyznany Pani Magdzie, Pani Julicie i Pani Sabinie.

13.  EFEKTY SPECJALNE.
W tej kategorii znaleźli się nauczyciele, którzy potrafią nas zaskoczyć i są nieprzewidywalni - były to Pani Gosia K. i Pani Renia K.

14.  FILM KRÓTKOMETRAŻOWY
Są w naszej szkole nauczyciele, którzy potrafią w sposób zwięzły i jasny wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienie  -  są to Pani Olga oraz Pani Marta.

15.  AKTOR/ AKTORKA DRAMATYCZNA
Tytuł taki przyznaliśmy nauczycielowi, który jest bardzo skupiony w czasie zajęć i nigdy nie daje się wyprowadzić z równowagi. Niebiański spokój podczas lekcji zachowują Pani Iza i Pani Ania.

16.  CAŁOKSZTAŁT
Jacka w kolejnej kategorii otrzymali pracownicy szkoły za swoją „twórczość”. Tu uczniowie oddawali głosy na panie bardzo zapracowane i lubiane - Pani Ola, Pani Iwonka i Pani Gosia.
 
17.  FILM DOKUMENTY 
W szkole nieustannie powstaje film dokumentalny i wiele kartek dokumentów, papierów i umów… Dlatego przyznaliśmy nagrodę tym, którzy je tworzą - Pani Marta, Pani Ela, pani Dorota, Pani Karolina i Pani Beata 
 
18.  KASKADERZY
Nie możemy zapomnieć o kaskaderach, bo bez niech nie można kręcić filmów akcji, a tych nie brakuje na terenie szkoły. Przyznaliśmy nagrody paniom higienistkom, które dbają o bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich uczniów. 

19.  JACKI HONOROWE
Przyznaliśmy Pani wicedyrektor Renacie oraz Panu Dyrektorowi Jackowi, bo oni od ładnych paru lat dźwigają na swoich barkach ciężar obowiązków związanych z zarządzaniem naszą placówką, a także reprezentowaniem naszej szkoły na zewnątrz. Osoby te są przychylne zarówno uczniom jak i nauczycielom i stanowią filary naszej szkoły.

 
GRATULUJEMY WSZYSTKIM NAGRODZONYM!!!


⇒więcej zdjęć

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat