Branżowa Szkoła I stopnia

SOSW Oświęcim
A A A

ŁĄCZY NAS WIRUS PRZYJAŹNI

ŁĄCZY NAS WIRUS PRZYJAŹNI
Uwaga, uwaga!!!  Wkręcamy się wszyscy w akcję  praca, nauka, zabawa - życie ;) To dziwny dla wszystkich czas ale możemy go też dobrze i z uśmiechem wykorzystać... :)
 
 
                                                   „Łączy nas wirus przyjaźni”
 
 
            Rozpoczynamy szkolną akcję o charakterze terapeutyczno – artystycznym. Celem jest stworzenie teledysku, który będzie zawierał różne materiały pochodzące ze zdalnego nauczania, w skład których wejdą zdjęcia, fragmenty rozmów oraz dźwięki grane przez uczniów. Wszystko to zostanie ostatecznie złożone i zmiksowane muzycznie w jeden klip.
 
            Chcemy pokazać z uczniami, że mimo trudnego okresu jakim jest pandemia, trzeba podtrzymywać relacje, które zostały zawiązane z koleżankami, kolegami oraz nauczycielami ze szkoły. Chcemy również zmniejszyć uczucie odosobnienia, na które jesteśmy wszyscy skazani w wyniku izolacji.
 
            Liczymy na to, że ta inicjatywa da wsparcie emocjonalne, podtrzyma więzi i zachęci do regularnego kontaktowania się uczniów. Tym samym powrót do normalnej aktywności w rzeczywistości szkolnej po pandemii będzie naturalny. Po trudnych czasach zostanie nam audiowizualny pamiętnik tego jak dobrze radziliśmy sobie w tych chwilach.
 
Róbcie zdjęcia, nagrywacie filmiki, wygłupiajcie się, a wszystko później zmontujemy i wyjdzie z tego niezły film 😉
 
   tu możecie wysłać zdjęcia i filmiki:


olga.kanadys@op.pl
domarcinrzewski@gmail.com


 

Szkoła Podstawowa

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Internat