Branżowa Szkoła I stopnia

4 grudnia 2015
Mistrz logicznego myślenia
czyli Mikołajkowy Turniej Warcabowy
       W dniu 4 grudnia w naszej szkole odbył się po raz drugi "Mikołajkowy Turniej Warcabowy", w którym po zaciętych eliminacjach wewnątrzszkolnych wzięło udział 20 zawodników reprezentujących zaproszone szkoły z Chrzanowa, Nowego Targu, a także gospodarzy z Oświęcimia. Turniej rozgrywany był systemem grupowym, po którym nastąpiła faza pucharowa. Obserwując pojedynki można było zauważyć wysoki poziom gry oraz duże zaangażowanie zawodników. Po rozegraniu spotkania finałowego zwycięzcą okazał się Jakub Ściga reprezentujący szkołę z Oświęcimia, drugie miejsce przypadło dla Mateusza Osieckiego także z Oświęcimia, trzecie miejsce zajął Jakub Gromala z Nowego Targu. Miłą niespodzianką Turnieju była wizyta... Świętego Mikołaja. Podziękowania składamy wszystkim zaangażowanym w organizację turnieju oraz fundatorom nagród rzeczowych dla najlepszych zawodników.