Z wizytą u sąsiadów

28 kwietnia 2017
Z wizytą u sąsiadów
czyli Dni Otwarte Salezjan
     Dni Otwarte w tzw. " Salezjanach" były zachętą dla naszej młodzieży do odwiedzenia tej placówki, która posiada w swej bazie wiele pracowni i warsztatów. Nasza młodzież była szczególnie zainteresowana pracownią stolarską, mechaniczną (samochodową) oraz ślusarsko - frezarską. Zwiedziliśmy te pracownie, mając za przewodników uczennice tej szkoły, które zadbały o to, aby wszystko było zrozumiałe i ciekawe. Największe wrażenie zrobiły na naszych podopiecznych stacja kontroli pojazdów oraz pracownia mechaniki. Każdy chciał spróbować sił jako kierowca. Zadowoleni, pod opieką p.S.Magiery, B.Sworzeń i J.Kalety wróciliśmy do naszej szkoły dzielić się wrażeniami z pozostałymi koleżankami i kolegami.