Szkoła Przysposabiająca do Pracy

SOSW Oświęcim
A A A

XV Małopolski Turniej Tenisa Stołowego

4 listopada 2014
XV Małopolski Turniej Tenisa Stołowego
Olimpiady Specjalne – Polska – Małopolska
W dniu 04.11.2014 Hala Klubu Sportowego „Bronowianka” w Krakowie wypełniła się zawodnikami tenisa stołowego, należącymi do Sekcji Olimpiad Specjalnych Polska oddział Małopolska. Celem zawodów jest popularyzacja tenisa stołowego jako dyscypliny sportowej uprawianej przez osoby upośledzone umysłowo. W zawodach uczestniczyło czterech naszych uczniów ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy: Katarzyna Gruda z klasy III E, Dominik Adamczyk i Sebastian Adamczyk z klasy III D oraz Dariusz Seruga z klasy I C. Zasadniczą Szkołę Zawodową reprezentował Radosław Ławeczko z klasy II B. Naszym zawodnikom dzielnie kibicowali i towarzyszyli w czasie sportowych zmagań Tomek Wanat z klasy III E i Magdalena Leśniak I E. Opiekunami grupy byli  p.Małgorzata Kamińska-Królik i p. Adrian Wróbel.
 
Z zawodów uczniowie nasi przywieźli pięć medali:
 
 ZŁOTY MEDAL
Sebastian Adamczyk
Dariusz Seruga
Radosław Ławeczko

SREBRNY MEDAL
Katarzyna Gruda
 
BRĄZOWY MEDAL
Dominik Adamczyk

Gratujemy!!!
 

Szkoła Podstawowa

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Internat