Szkoła Przysposabiająca do Pracy

SOSW Oświęcim
A A A

Wyśpiewali nagrody w Tarnowie

27 listopada 2019
Wyśpiewali nagrody w Tarnowie
XXIV Festiwal Artystyczny "Śpiewaj z nami"
   W dniach 24 - 26 listopada 2019 r. wybrani uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia i SPdP SOSW przebywali w Tarnowie na XXIV Festiwalu Artystycznym ŚPIEWAJ Z NAMI. Wyjazd należał do bardzo udanych. Po trudach podróży przewozami PKP i MZK dotarliśmy na miejsce i zakwaterowaliśmy się w Internacie SOSW przy ul. Romanowicza 9.
   W trakcie Festiwalu zaprezentowaliśmy nasze umiejętności wokalne i taneczne na dużej scenie teatru L. Solskiego. Uczennica z kl. I b za piosenkę „Czas nie będzie na nas czekał” otrzymała III miejsce, a Gabriela Góralczyk z kl. III a wyróżnienie za piosenkę „Kołysanka”.  Podczas występu Gabrysi towarzyszył zespół taneczny, w skład którego weszli uczniowie: D. Lach, M. Rusin, U. Szalonek, K. Bul, P. Lisińska.
  Uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary, słuchawki, medale, dyplomy, radiomagnetofon oraz paczki ze słodyczami. Podczas pobytu korzystaliśmy z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów, m. in. zobaczyliśmy sztukę „Szczęśliwe piosenki” Marka Grechuty, muzyczne show z obecnością klauna i prezentacjami iluzjonistycznymi, koncert „Dzieci – Dzieciom”, a także występ znanej i cenionej Renaty Przemyk. Uczestniczyliśmy również w wieczornej dyskotece w lokalu. Prezentowane występy oraz atrakcje dostarczyły nam wielu pozytywnych wrażeń i mnóstwa emocji, za co dziękujemy organizatorom.


 

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat