Szkoła Przysposabiająca do Pracy

SOSW Oświęcim
A A A

Wyjątkowy Dzień Chłopaka

30 września 2021
Wyjątkowy Dzień Chłopaka
Gość specjalny -  DAWID WOSKANIAN – zwycięzca VIII edycji programu telewizyjnego TOP MODEL.
   30 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Cóż to był za dzień! Czekały na nas bardzo ciekawe atrakcje. W sumie było ich aż cztery i korzystaliśmy z nich podzieleni na grupy. Tego dnia odbyło się spotkanie w auli, szkolna kawiarenka, rozgrywki sportowe i dyskoteka. Gościem specjalnym, który do nas przyjechał, był DAWID WOSKANIAN – zwycięzca VIII edycji programu telewizyjnego TOP MODEL. Dawid jest niezwykle serdecznym, otwartym, pełnym empatii i szacunku młodym człowiekiem, który wiele nas nauczył. Pokazał jak profesjonalnie chodzić po wybiegu dla modeli i jak pozować do zdjęć. Przede wszystkim jednak udzielił nam kilku życiowych rad. Powiedział, że w życiu ważna jest akceptacja tego, kim się jest, co w ustach osoby chorej na zespół Tourette’a brzmi bardzo wiarygodnie. Dawid zaleca również aktywność fizyczną, twierdząc, że wysiłek i uprawianie sportu pozwala zachować sprawność, dobrą kondycję i wewnętrzną równowagę. Podarowanie mu medalu SUPER CHŁOPAKA było więc czystą formalnością, bo Dawid jest naprawdę super. Życzymy mu dalszych sukcesów w modelingu i spełnienia skrytych marzeń.
     Długo wyczekiwane otwarcie szkolnej kawiarenki było pysznym pomysłem. Mogliśmy kosztować różnych ciast, deserów i babeczek. Była kawa z ekspresu, herbata, woda… do wyboru, do koloru. Klimatu dodawały kwiaty w wazonach i kolorowe menu. Obsługa może być pewna, że praktyka kelnerska ułatwi poszukiwanie pracy w przyszłości. Kelnerzy oraz bariści ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy i Branżowej stanęli na wysokości zadania. Bardzo Wam dziękujemy.    
      Na piętrze odbywała się dyskoteka pod czujnym okiem JD Kuby. Były tam kolorowe światełka, były przeboje, było przez chwilę jak dawniej. Obok, w drugiej sali gimnastycznej miały miejsce rozgrywki w siatkówkę. Padły tu zwycięskie serwy, dzięki którym wyłoniono trzy miejsca na podium.
Organizatorom – opiekunom Samorządu Uczniowskiego i współorganizatorom imprezy ogromnie i serdecznie dziękujemy.

Zobaczcie pozdrowienia od Dawida ;)
 
https://youtu.be/O2-cbF4FcRM

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat