Szkoła Przysposabiająca do Pracy

SOSW Oświęcim
A A A

Wśród nocnej ciszy...

20 stycznia 2017
Wśród nocnej ciszy...
konkurs kolęd i pastorałek
   Dnia 20.01.2017 r. w naszej szkole odbył się coroczny konkurs kolęd i pastorałek, którego organizatorkami były panie: Beata Jurasz i Małgorzata Gach. Na scenie ogółem wystąpiło 19 solistów, którzy zaprezentowali jedną wybraną przez siebie kolędę lub pastorałkę. W jury w tym roku zasiadły panie: Bożena Sworzeń, Joanna Kaleta i Małgorzata Podziewska. Jury uczniowskie reprezentował Marcin Jarosz. W roli konferansjerki wystąpiła Monika Sordyl. Operatorem dźwięku był pan Marcin Domarzewski. Po burzliwych obradach jury ogłosiło zwycięzców:
I miejsce otrzymał Dariusz Seruga z klasy III c SPdP 
II miejsce Katarzyna Bul - uczennica klasy I b SPdP
III miejsce Dominik Cieśla z klasy III b SPdP
   Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy wyróżnienia, a wszyscy występujący, nagrody ufundowane przez naszych sponsorów, ludzi dobrej woli, rozumiejący potrzeby naszych podopiecznych. Były to puzzle, kolorowanki relaksacyjne, przybory szkolne i słodkości. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
   Szczególne wyrazy uznania kierujemy do właścicieli usług transportowych, Szanownych Panów: Mirosława Gajdy, Józefa Jędrochy i Zbigniewa Majki, właścicieli Studia Projektowo - Reklamowego Abrys z Brzeszcz  oraz wszystkich darczyńców 1%. Po części konkursowej wszyscy wzięli udział we wspólnym radosnym kolędowaniu.         
  Dziękujemy za okazaną życzliwość i wsparcie konkursu, który przyniósł naszym uczniom wiele satysfakcji i pozytywnych emocji. 
Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat