Wiosno przybywaj!

22 marca 2016
Wiosno przybywaj!
powitanie wiosny w sportowym stylu
       Dnia 22.03.2016 r. w naszej szkole podczas imprezy integracyjnej -  witaliśmy WIOSNĘ. Program przewidywał:
- Prezentację multimedialną, podczas której w zagadnienia dotyczące wiosennej pory roku, wprowadzili nas uczniowie ZSZ: Monika Dyba - jako WIOSNA i Oskar Czebotar.
-  Wiosenny Koncert Piosenki, dedykowany wszystkim urodzonym w okresie wiosny, zaprezentowali soliści: Edyta Dziedzic, Żaneta Bartuś, Bartek Mądrzyk, Weronika Ptasińska i Anita Turek.
-  Wiosenny Sprawnościowy Tor Przeszkód - dla wszystkich chętnych.
-  Topienie kukły Marzanny - Zimowej Panny, wykonanej uprzednio przez uczniów klas III b i III c Szkoły PDP.
-  Wyjście do Galerii Książki na film - dla młodszych i dla starszych.
Wszyscy uczestnicy imprezy integracyjnej otrzymali drobne upominki. Podczas tych zmagań najważniejsza była dobra zabawa i szczery uśmiech naszych podopiecznych.
Impreza przebiegała pod czujnym okiem pań organizatorek: Beaty Jurasz, Marzeny Frączek i Małgorzaty Gach.