WF z klasą

25 września 2014
WF z klasą
ruch to zdrowie!
  Zakończyliśmy udział w pilotażowej wersji programu "WF z klasą". Nasza szkoła otrzymała certyfikat. W ramach programu prowadziliśmy blog szkolny, na którym informowaliśmy i aktualizowaliśmy założone cele.

„WF z klasą” to program Centrum Edukacji Obywatelskiej realizowany przy medialnym wsparciu „Gazety Wyborczej” i portalu Sport.pl. Ta ogólnopolska akcja edukacyjna ma zmienić myślenie o lekcjach WF-u w polskich szkołach. Spada poziom aktywności fizycznej dzieci i młodzieży. Lekcje WF-u prowadzone w mądry i nowoczesny sposób są szansą na odwrócenie tego niebezpiecznego trendu. Program jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Sportu i Turystyki, pod honorowym patronatem Minister Sportu i Turystyki oraz Minister Edukacji Narodowej.