Teatromania w OCK

16 stycznia 2015
Teatromania w OCK
wyśpiewane wyróżnienie!
          16 stycznia 2015 r. uczniowie Szkoły PDP, mieli zaszczyt uczestniczyć w X Konkursie Kolęd Polskich i Pastorałek ,,Hej kolęda, kolęda" w Oświęcimskim Centrum Kultury. Zespół ,,Teatromania" zaprezentował pastorałkę pt.,,Prowadź Gwiazdo Nas." Na deskach dużej sceny OCK wystąpiła Weronika Ptasińska, która wylansowała się na nową wschodzącą gwiazdę piosenki, a wsparcia wokalnego i duchowego udzielali jej pozostali członkowie grupy: Bartek Mądrzyk, Adam Guz, Karolina Wróbel, Edyta Dziedzic, Joanna Merek i Anita Turek. Dużym sukcesem naszej grupy było zdobycie WYRÓŻNIENIA spośród 78 wykonawców występujących w tym konkursie. Za wszystko organizatorom i jury serdecznie dziękujemy z nadzieją spotkania się raz jeszcze.
Opiekunem młodych artystów jest p. Małgorzata Gach.