Sportowe zmagania w Rajsku

22 maja 2015
Sportowe zmagania w Rajsku
Integracyjny Turniej Sportowy
     W dniu 22.05.2015r. uczniowie Gimnazjum Gminnego w Rajsku zaprosili naszych podopiecznych na Turniej Sportowy. Współpraca naszej placówki z gimnazjum trwa już jakiś czas więc z wielką ochotą zgodziliśmy się na udział w takim turnieju. Jak zwykle zostaliśmy przyjęci hojnie i mile. Turniej był zorganizowany na wysokim poziomie i bardzo profesjonalnie. Każdy z uczestników dostał kartę startową z oznaczeniem kilku stacji jakie ma zaliczyć i na niej była wpisywana punktacja. Były tez zawody w grupach i niespodzianka, która zaskoczyła nasze panie, bowiem i one zostały zaproszone do udziału w zawodach :). Na koniec czekał na nas na słodki poczęstunek, występ muzyczny i ogłoszenie wyników. I tak :
I miejsce zajęła : Edyta Dziedzic z kl. II B PdP
II miejsce zajęła : Magdalena Kmiecik z kl. III B PdP