Szkoła Przysposabiająca do Pracy

SOSW Oświęcim
A A A

"Rok promocji picia wody z kranu"

20 września 2019
"Rok promocji picia wody z kranu"
udział w uroczystej gali wręczenia nagród i wyróżnień
    W dniu 20.09 braliśmy udział w uroczystej gali otwierającej "Rok promocji picia wody z kranu" zorganizowanej przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp.z o.o. w Oświęcimiu. W trakcie tego spotkania przekonywano nas, że woda z kranu jest zdrowa. Możemy bez obaw gasić pragnienie nieprzegotowaną wodą z kranu, ponieważ jej jakość jest zgodna z normami unijnymi, spełnia te same wymagania, co w innych krajach europejskich. Woda w rurociągu jest bezpieczna pod względem mikrobiologicznym i chemicznym. W ramach promocji picia wody z kranu nasi uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym na plakat "Zawsze dobra do picia, woda prosto z kranu". Komisja wybrała 10 prac naszych uczniów, którzy zostali zaproszeni d OCK na wręczenie nagród i wyróżnień. Wyróżnienia otrzymali: Marta Mąsior i Daniel Machalica. Pozostali uczniowie otrzymali upominki w postaci kolorowych bidonów na wodę.
Prace naszych uczniów można zobaczyć tutaj:

https://pijwode.pwik.oswiecim.pl/Rozstrzygniecie-konkursu-plastycznego-4.html

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat