Szkoła Przysposabiająca do Pracy

SOSW Oświęcim
A A A

„Praca krojona na miarę moich możliwości”

23 lutego 2022
„Praca krojona na miarę moich możliwości”
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego
    Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem „Praca krojona na miarę moich możliwości” organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Anny Karłowicz w Pułtusku. Zgodnie z regulaminem konkursu jury wybrało pracę jednego uczestnika, który będzie reprezentował naszą szkołę w kolejnym etapie – Ewelina Leśniewska klasa 2b SPdP - GRATULUJEMY!. Ponadto jury postanowiło przyznać wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, gratulacje, a wyróżnieni nagrody.

Wszystkie prace można podziwiać na wystawie umieszczonej na korytarzach naszej szkoły.  


Szkoła Podstawowa

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Internat