Medalowy występ

17 października 2016
Medalowy występ
Turniej Tenisa Stołowego
      W dniu 17 października 2016r.  uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy wzięli udział w Małopolskim Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych w Krakowie. Turniej można zaliczyć do bardzo udanych – zdobyliśmy 4 medale.
      Pierwsze miejsce w swoich grupach i złoty medal wywalczyli: Dariusz Seruga i Tomasz Kaspera,  drugie miejsce  i medal srebrny – Sebastian Adamczyk, trzecie miejsce i medal brązowy – Tomasz Żak. Tuż za podium, na miejscu czwartym, znalazł się piaty z naszych dzielnych zawodników – Dominik Adamczyk.
        Podczas wyjazdu zawodnicy mieli okazję porównać swoje umiejętności w sportowych  pojedynkach z kolegami z kilkunastu drużyn z całego województwa małopolskiego. Z kilkoma zaprzyjaźnili się. Wszyscy byli zgodni: najważniejsza jest  wspólna sportowa zabawa!