Szkoła Przysposabiająca do Pracy

SOSW Oświęcim
A A A

...i ostrożnie wosk się leje, bo z tym wiążą się nadzieje...

29 listopada 2019
...i ostrożnie wosk się leje, bo z tym wiążą się nadzieje...
Andrzejki w naszej szkole
29 listopada w naszej szkole odbyła się Andrzejki. W tym dniu zorganizowano dla uczniów wiele atrakcji:
- dyskotekę
- wróżby
- kawiarenkę „Babeczka”
- warcaby (eliminacje)
- fotościankę NOWOŚĆ 

Wspólną zabawę rozpoczęliśmy od Pokoju Wróżb, gdzie pod okiem Pani Doroty Magda, Mikołaj, Gabrysia, Kinga i Kuba przepowiadali wszystkim same sukcesy, zarówno w szkole, pracy jak i w życiu prywatnym. W tym roku nie zabrakło również niezastąpionego Pana Janusza, który odczytywał przyszłość w odlewach woskowych (jest w tym coraz lepszy). Podczas gdy jedni poznawali imię przyszłego wybranka/wybranki, nasz Dj Andrzej porywał do tańca na dyskotece, puszczając ulubione przeboje naszych uczniów.

Na II piętrze można było odpocząć, zasiadając w kawiarence „Babeczka” i zamówić kawę, herbatę lub wodę z cytryną i miętą oraz spróbować „andrzejkowych” przysmaków: babeczki z czekoladową pajęczyną, ciasta z okiem czarownicy i robakiem czy deseru z galaretki i bitej śmietany. Nad wszystkim czuwały opiekunki szkolnej kawiarenki: Pani Bożena, Pani Marzena i Pani Dorota. Niezastąpieni jak zawsze okazali się nasi wolontariusze: Patrycja, Julka, Marta, Krzysiek, Kasia, Paulina, Martyna, Ula, Łukasz, Maciek, Janusz i dwóch Adrianów, którzy przydzieleni byli do różnych czynności w tym wspaniałym przedsięwzięciu.

Jednocześnie w Sali 26 można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotościance (zostać czarownicą lub czarodziejem). Równocześnie odbywały się eliminacje do turnieju warcabów organizowanych przez Panią Julitę i Pana Rafała.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.

Szkoła Podstawowa

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Internat