Terminy konsultacji nauczycieli szkoły podstawowej 2016/2017

Warunki ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

W roku szkolnym 2016/2017 ubezpieczeniem uczniów Szkoły Podstawowej SOSW w Oświęcimiu od następstw nieszczęśliwych wypadków zajmuje się InterRisk TU S.A.

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Oświęcimiu współpracuje z niemiecką szkołą Schule Stainfeld w Mölln od 2005 roku. W ramach współpracy realizowane są projekty Wymiany Młodzieży, których celem jest poznanie zachodnich sąsiadów, ich tradycji i kultury, wspólne działanie, rozwijanie zdolności interpersonalnych i zdobywanie nowych doświadczeń. Współpraca zagraniczna to także przekazywanie wiedzy o naszym kraju. Projekty finansowo i merytorycznie wspiera organizacja Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM).

Projekt pt. Harmonia", w którym w dniach 15-19 maja 2017 r. uczestniczyli uczniowie i nauczyciele z SOSW w Oświęcimiu był współfinansowany przez Polsko Niemiecką Wymianę Międzynarodową.

#Uczymy Ratować

HURRRA!!!
    POBILIŚMY REKORD!!!

AAC w szkole i na co dzień

Program pomocy dla uczniów z problemami w komunikacji werbalnej.

Wspólnie zbudujemy nowy Ośrodek !

Zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe na rzecz budowy nowego Ośrodka dla naszych uczniów.
    Wpłat można dokonywać na konto Komitetu Społecznego przy Stowarzyszeniu Pomocy Szkole "MAŁOPOLSKA" o numerze 75 1540 1115 2084 9110 8090 0001 (Bank Ochrony Środowiska SA) z dopiskiem "budowa Ośrodka".
    W imieniu podopiecznych i rodziców wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.
    Dyrektor SOSW

1 % podatku dla naszej Szkoły

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku na SOSW w Oświęcimiu

Zapraszamy i zachęcamy Państwa do wsparcia naszych starań na rzecz polepszenia warunków nauki uczniów naszej szkoły. Prosimy o przekazanie naszej prośby Państwa bliskim, znajomym oraz wszystkim przyjaciołom Szkoły i zapoznanie się ze szczegółami akcji na stronie Stowarzyszenia www.spsm.edu.pl.

PRZEKAŻMY 1% NA NASZĄ SZKOŁĘ!

Nr KRS 0000052078 - Cel szczegółowy: SOSW – Szkoła Podstawowa w Oświęcimiu

Rekord w resuscytacji

Ustanawianie rekordu, Certyfiakt, dyplom...

Zdrowo jem - więcej wiem!

W trosce o zdrowie najmłodszego pokolenia w tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do realizacji ogólnopolskiego projektu fundacji BOŚ pt.: „Zdrowo jem, więcej wiem”.

Dołącz do Nas!

Zapraszamy do odwiedzania Szkoły Podstawowej !
    Rodzice, nauczyciele i pedagodzy szkolni zainteresowani kształceniem dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego mogą odwiedzać Naszą szkołę i korzystać z porad specjalistów po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu spotkania.

Strona: 1 2

Społeczny Komitet Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Oświęcimiu działa na rzecz dzieci i młodzieży SOSW organizując zbiórki pieniężne, które przeznaczane są na dodatkowe zajęcia rewalidacyjne.

1% dla mojej szkoły

Szanowni Państwo!

To już szósta edycja naszej akcji „1% dla mojej szkoły”, którą SOSW organizujemy we współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Szkole Małopolska.
Bardzo dziękujemy wszystkim sympatykom i darczyńcom za okazaną dotychczasową pomoc.

Osoby chętne do oddania 1% w bieżącym roku z podatku proszone są o skorzystanie z wzoru zamieszczonego w linku poniżej.