Zdrowe inwestycje - rodzice na start

Forum zdrowia dla rodziców
16 kwietnia 2014 r. zorganizowaliśmy Forum dla rodziców: "Zdrowe Inwestycje - Rodzice na Start". Spotkanie było poświęcone aktywności ruchowej. Mając na uwadze, że nasze dzieci doskonale naśladują swoich rodziców Forum miało niecodzienny przebieg. Po krótkiej prelekcji dotyczącej korzyści z aktywnego spędzania czasu, przyczyn małej aktywności fizycznej i jej skutków, pomysłów na ruch po pracy i szkole, przyszedł czas na działanie. Zaproszeni rodzice wraz z dziećmi wzięli udział w zajęciach ruchowych  z nauczycielem – instruktorem. Ale się działo… Na zakończenie rodzice otrzymali order „Miłośnika Sportu", zaprojektowany i wykonany przez uczniów. Dziękujemy wszystkim rodzicom za współpracę i wspieranie naszych akcji!