Szkoła Podstawowa

SOSW Oświęcim
A A A

Zabawa Karnawałowa

Zabawa Karnawałowa
Karnawałowo i tłusto! smiley
Kolejny już raz (szesnasty) uczniowie Szkoły Podstawowej zostali zaproszeni w gościnne progi Gimnazjum nr 3 na zabawę karnawałową. Już w bramie szkoły przywitali nas uśmiechnięci i ubrani  w barwne stroje wolontariusze wprowadzając nas w karnawałowy klimat.
Wspaniały, kolorowy wystrój sali był zapowiedzią udanej zabawy. Zabawy, która mogła odbyć się dzięki zaangażowaniu wolontariuszy. Wszyscy zaproszeni goście zgodnie zauważyli, że wydarzenie które kiedyś zostało zainicjowane przez uczniów i ich opiekunów ciągle znajduje godnych następców, którzy gotowi są ofiarować swój czas innym.
Zanim ruszyliśmy w tany obejrzeliśmy bardzo ciekawe i zabawne przedstawienie, które zachwyciło nas pomysłowością, oryginalną formą i scenografią.
I wreszcie z głośników popłynęły pierwsze dźwięki oznajmiające początek tańców i zabaw. Tańczyliśmy do upadłego! Zmęczeni mogliśmy nabrać sił do dalszych harców podczas poczęstunku przygotowanego przez Gospodarzy. Zgodnie z tradycją Tłustego Czwartku przygotowali dla nas pyszne pączki i inne słodkości.

Bardzo dziękujemy!!!

Ten Karnawał długo pozostanie w naszej pamięci.

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat