XV Festiwal Sportu dla dzieci niepełnosprawnych

Na sportowo zawsze zdrowo!
10 lutego 2015 r. w CSiR Politechniki Krakowskiej odbył się XV Festiwal Sportu dla dzieci niepełnosprawnych z terenu woj. małopolskiego. Czas biegnie szybko i  trudno uwierzyć, że od pierwszego spotkania  minęło prawie 15 lat! Tegoroczny Festiwal Sportu był wyjątkowy ze względu na ten jubileusz. Przez te wszystkie lata od sportowców uczyliśmy się wytrwałości, waleczności oraz hartu ducha.
W tym roku jak zwykle nie brakowało chętnych do udziału w sportowych zmaganiach. Rywalizacja była zacięta, tym bardziej cieszą wysokie lokaty reprezentantów naszej szkoły. Uczennica czwartej klasy - Michalina Chrobak zdobyła I miejsce w swojej kategorii wiekowej.
BAWILIŚMY SIĘ
ŚWIETNIE I W PRZYSZŁYM ROKU RÓWNIEŻ CHCEMY UCZESTNICZYĆ W TYM SPORTOWYM WYDARZENIU !