XIII OGÓLNOPOLSKI MITING PŁYWACKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Im. Krzysztofa Brzęczka

26.10.2019 r. uczniowie: Nikola Turaczyk, Kinga Zdrowak, Michał Sadkowski  oraz Jakub Klęczar reprezentowali szkołę na zawodach pływackich organizowanych przez Fundację im. Brata Alberta w Chrzanowie.
W sumie udział wzięło 111 zawodników z wielu miast Polski, od Torunia przez Wrocław po Mysłowice. Rywalizacja była na wysokim poziomie, z zachowaniem sportowych postaw ii zasad „fair play”! Nasi uczniowie wystartowali na dystansie 25m. Dzięki ich pełnemu zaangażowaniu udało im się wywalczyć  miejsca medalowe: Nikola  - I m.  stylem grzbietowym, Kinga – II m. stylem grzbietowym, Michał – III m. stylem grzbietowym, Jakub – wyróżnienie stylem dowolnym.
Ogromne gratulacje dla sportowców oraz życzenia dalszych sukcesów!