Szkoła Podstawowa

SOSW Oświęcim
A A A

Wizyta w krakowskim Zoo

Wizyta w krakowskim Zoo
W drugim tygodniu czerwca młodsze klasy naszej szkoły odwiedziły Krakowskie ZOO.
Wycieczka ta miała wiele walorów edukacyjnych w swoim zanadrzu. Uczniowie mogli podziwiać nieznane im dotychczas gatunki zwierząt, żyjące w dalekich zakamarkach naszego globu. Z zaciekawieniem słuchali o tygrysach, lwach, o zwierzętach nocnych, gadach,  niezliczonych odmianach ptaków, gryzoniach i jeszcze wielu innych zwierzętach.
Każda wycieczka to nauka aktywnego spędzania czasu, to odkrywanie nowych zainteresować to nauka zachowania się w nowych miejscach. Wycieczka to kontakt z innymi ludźmi. W czasie wycieczki każdy poznaje nowy kawałek siebie. Grupy się integrują, ucząc się odpowiedzialności za siebie i za innych. Wycieczka to wspaniałe doświadczenie i cudowna nauka!

Życzymy naszym uczniom by każde wycieczki była tak fascynujące jak te do Krakowskiego ZOO!!!

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat