Szkoła Podstawowa

SOSW Oświęcim
A A A

Ważne! Komunikat dyrektora. Do nauczycieli w sprawie wypełniania rozliczenia

Proszę kontrolować strony jednostek, na których będę bieżąco uzupełniał informację i komunikaty. Dzisiaj po południu także. (kliknij dalej).
Proszę spokojnie podejść do rozliczenia pracy. Przykładowe tabele poślę drogą mailową na skrzynki SP/BS/Internat. Co do zasady, nie martwimy się dzisiaj o wynagrodzenia i podstawowe pensum. Natomiast tabela z rozliczeniem daje spore możliwości uwzględnienia każdego rodzaju aktywności nauczyciela. Także dla nauczycieli prowadzących "normalnie" zajęcia z dziećmi z niepełnosprawnościami "głębszymi". Postaram się już na skrzynki szkolne mailowe zaproponować co i jak. A niebawem skrzykniemy się na skype, gdzie online wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. Tymczasem proszę odnotowywać każdy rodzaj aktywności zawodowej.

Rozporządzenie MEN regulujące sposób pracy i rozliczenia wskazuje nie tylko pracę zdalną online jako realizację obowiązku świadczenia pracy, ale wskazuje także alternatywę w brzmieniu: "albo inne czynności i działania NA RZECZ DZIECKA. Myślę, że to daje spore pole do działań.

Zdrowia i Optymizmu
dla Was i Waszych Rodzin
Jacek Polak


Pamiętajmy, że pracujemy codziennie nie dłużej niż do 15. Mamy także życie prywatne! A należy dzieci i rodziców oswajać, że mamy życie prywatne!

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat