Spartakiada sportowo – pożarnicza

Spartakiada sportowo – pożarnicza 2021 połączona z Festiwalem Organizacji Pozarządowych w Przecieszynie.
W poniedziałkowy (27.06.2021r.) ranek boisko w Przecieszynie stało się areną zaciętej rywalizacji uczniów gminy Brzeszcze i naszej drużyny szkolnej z Oświęcimia. Spartakiada sportowo – pożarnicza składała się między innymi:
  • ze sztafety pożarniczej – podczas sztafety  zawodnicy przekazywali sobie prądownicę wodną,
    a każdy z członków drużyny na swoim odcinku pokonywał jakąś przeszkodę,

• z nalewania wody – pompując hydronetkę do pojemnika przez niewielki otwór celując
    z odległości 2m,

• z wielu konkurencji sprawnościowych, biegowych, siłowych i skocznościowych.

Oprócz zmagań sportowych mogliśmy oglądać stoiska przygotowane przez organizacje pozarządowe.

Po emocjonujących zmaganiach drużyn Pan Burmistrz gminy Brzeszcze wręczyła wszystkim drużynom puchary.

Bardzo dziękujemy za wspaniale spędzony sportowo – strażacki dzień.