Park – Ogrodzieniec dobra zabawa i edukacja!

Wspaniała wycieczka! Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym.
9 czerwca uczniowie klas 3SPb, 4 SPd, 4-5 SPa, 6Spa i 6SPb odwiedzili niezwykły Park Ogrodzieniec znajdujący się u stóp ruin Zamku Ogrodzieniec.

W programie wycieczki znalazły się:

Park Miniatur, gdzie zobaczyliśmy Szlak Orlich Gniazd – rozciągający się od Krakowa, aż po Częstochowę – makiety zamków, warowni i repliki maszyn oblężniczych odtworzonych zgodnie z prawdą historyczną.

Park Doświadczeń Fizycznych, który przeniósł nas do świata odkryć i eksperymentów, dzięki takim urządzeniom jak: Kołyska Newtona, Wirująca Kula, Wir Wodny, Kolorowy Krater, Symulator lotu i inne.

Park Rozrywki z jednym z największych zamków dmuchanych w Polsce, Karuzelą Wiedeńską, Zamkiem Rycerskim, huśtawkami i zjeżdżalniami.

Dom Legend i Strachów, w którym odważni stanęli oko w oko z potężnym czarnym psem, nietoperzami, poznali sylwetkę białej damy i wiele tajemniczych postaci.

Tor Saneczkowy – krótko mówiąc wielkie emocje i ciągła adrenalina!

Park – Ogrodzieniec to prawdziwa gratka dla dużych i małych.

Zobaczcie naszą galerię!