Szkoła Podstawowa

SOSW Oświęcim
A A A

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej dla dzieci do lat 16 w Choszcznie

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej dla dzieci do lat 16 w Choszcznie
22 – 23 września 2017 r.
   W dniach 22 – 23 września 2017 r. w Choszcznie odbył się turniej piłki nożnej. W turnieju wystartowało osiem województw. Uczniowie naszej Szkoły reprezentowali województwo małopolskie w składzie: Sławomir Bernaś, Rafał Wilkosz, Kamil Pastuszka, Patryk Koziana, Marcin Grzesiak, Adrian Guzorczuk, Bartłomiej Wróbel, Jan Szczurek.
   Małopolska rozegrała kolejno mecze z drużynami z województwa zachodniopomorskiego ( 2:2 ), pomorskiego ( 3:1 ) i wielkopolskiego ( 3:1 ). Nasza drużyna  awansowała z pierwszego miejsca w grupie. O finał nasi uczniowie grali z województwem warmińsko – mazurskim. Mecz skończył się wynikiem 2:2. Rzuty karne rozstrzygnęły nasza dalszą grę, drużyna Małopolski była lepsza tylko o jedną bramkę.  W finale uczniowie naszej Szkoły potwierdzili swoja determinację wygrywając ostatni mecz
z województwem Mazowieckim ( 4:2 ). 
   „Mistrza Polski” w piłce nożnej zdobyła reprezentacja Małopolski. Sławomir Bernaś został najlepszym bramkarzem turnieju.  Serdecznie gratulujemy!!!      

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat