Szkoła Podstawowa

SOSW Oświęcim
A A A

Niezwykły gest - Wolontariat Banku

Niezwykły gest - Wolontariat Banku
Akcja Mikołajkowa - wsparcie dla naszej szkoły.
„Ci, którzy wnoszą w życie innych ludzi promień słońca to ludzie, którzy nie potrafią zatrzymać go tylko dla siebie - powiedział kiedyś James Matthew Barrie.
 
Mówiąc to miał między innymi na myśli dorosłych ludzi, podejmujących bezinteresowne inicjatywy jak gość, który w piątek 29 listopada odwiedził naszą szkołę. Pani Magdalena P. działając w organizacji wolontariatu pracowniczego GE Volunteers pracowników Banku BPH w Krakowie zaangażowała się opracowując własny projekt mający na celu wsparcie naszej szkoły w ramach akcji Mikołajkowej. Ciepłe przyjęcie przez Dyrektora SOSW Jacka Polaka oraz Wicedyrektor d/s Szkoły Podstawowej Mirosławę Jakimko, wspaniała zabawa i niezwykła radość naszych wychowanków, które towarzyszyły otwieraniu kolorowych paczek, to niezapomniane chwile, dla których zdaniem naszego gościa warto podejmować takie inicjatywy. W paczkach znajdowały się pomoce rozwijające dziecięce zmysły min: zestaw do balansowania, dyski z fakturami, kolorowa rzeka, fakturowa ósemka, dzwonki z przyciskami. Pani Magdaleno – DZIĘKUJEMY!

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat