Szkoła Podstawowa

SOSW Oświęcim
A A A

"Namaluję swoje miasto"

"Namaluję swoje miasto"
19 czerwca uczniowie klas IV SPb i VI SPe pojechali do Miejskiej Biblioteki Publicznej na rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „ Namaluję moje miasto – To dla mnie ważne” .
Konkurs został zorganizowany przez Regionalne Stowarzyszenie Twórców Kultury „ Grupa na Zamku” i skierowany był do uczniów klas IV szkół podstawowych. Jury doceniło prace naszych uczniów i przyznało nagrody: za I  miejsce Kacprowi Szwajcy, za II miejsce Jakubowi Ogiegło i za III miejsce, Wiktorii Giżyckiej. Pozostali uczestnicy z naszej szkoły otrzymali wyróżnienia. Wszyscy uczniowie zostali obdarowani medalami, nagrodami książkowymi i czekoladą. Mieliśmy okazję podziwiać wystawę prac artystów z „Grupy na Zamku” oraz zobaczyć od środka studio Radia Oświęcim, skąd pozdrowiliśmy wszystkich uczniów i nauczycieli z naszego Ośrodka życząc udanych wakacji.

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat