Szkoła Podstawowa

SOSW Oświęcim
A A A

Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Piłce Nożnej Chłopców w Krakowie

Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Piłce Nożnej Chłopców w Krakowie
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Piłce Nożnej Chłopców w Krakowie
  12 września 2017 r.
   12 września 2017 r. w Krakowie - Skotniki  odbyły  się Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Piłce Nożnej Chłopców. Piłkarze rywalizowali w drużynach składających się z sześciu zawodników i bramkarza. Spotkania  rozgrywane były system - każdy z każdym.
   Najlepszą drużyną Mistrzostw została reprezentacja Naszej Szkoły. Pokonaliśmy rywali podczas wszystkich meczy!  Najlepszym strzelcem zawodów został Kamil Pastuszka. Pomimo niesprzyjającej pogody zawodom towarzyszyła zdrowa, sportowa atmosfera i zacięta rywalizacja. Nasza Szkolna Drużyna będzie reprezentowała  Małopolskę w Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej w Choszcznie. GRATULUJEMY !!!
                                                                   

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat