Szkoła Podstawowa

SOSW Oświęcim
A A A

Jesienne Biegi Przełajowe "Sprawni Razem"

Jesienne Biegi Przełajowe "Sprawni Razem"
W środę 9 października 2013r. reprezentacja naszej szkoły brała udział w Jesiennych Biegach Przełajowych "Sprawni Razem", które były organizowane w Krakowie nad Zalewem Nowej Huty.
Skład naszej reprezentacji to: Jacek Flasz, Kamil Pastuszka, Wiktoria Łatacz, Justyna Dusik, Maciej Rusin, Kamil Adamus, Marcin Bernaś. Celem zawodów było propagowanie biegania, jako najprostszej formy aktywności ruchowej wśród dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz wyłonienie reprezentacji województwa małopolskiego na XVII Mistrzostwa Polski ZSS "Sprawni Razem". Uczestnicy zawodów mieli do pokonania niemały dystans!!! Najmłodsza grupa dziewcząt przebiegła aż 1200 m, natomiast młodsi chłopcy 1500m. Pogoda nam dopisała, było miło i wesoło. Wszyscy zmagaliśmy się ze swoim ogromnym zmęczeniem, ale nikt z nas nie poddał się i wszyscy ukończyliśmy bieg. Najszybszym uczniem naszej szkoły był Kamil Pastuszka, który dotarł na metę jako ósmy z dwudziestu uczestników. Natomiast w kategorii dziewcząt na dystansie 1200 m Justynka Dusik była jedenasta, a Wiktoria Łatacz czternasta na trzydziestu zawodników.

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat