Jesienne Biegi Przełajowe

Jesień, która nadeszła do nas szybkimi krokami...
...postanowiliśmy uczcić biorąc udział w XXII Jesiennych Biegach Przełajowych Szkół Specjalnych i Ośrodków Szkolno-Wychowawczych w Bielsku-Białej. W dniu 25 września na stadionie SPRINT rywalizowaliśmy w biegach na dystansie  600 m dziewcząt i chłopców oraz 1000 m chłopców. Nasza szkoła wystawiła reprezentację składającą się z sześciu zawodników i jednej zawodniczki. Chociaż nie zajęliśmy czołowych miejsc to radośnie, w atmosferze sportowej rywalizacji wróciliśmy z dwoma medalami, pucharem oraz dyplomem za osiągnięcia. Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i podjęcie trudu walki o wysokie lokaty - jesteśmy dumni z tak pięknie rozpoczętego kalendarza imprez sportowych. Gratulujemy!
Ze sportowym pozdrowieniem nauczyciele wychowania fizycznego.