Szkoła Podstawowa

SOSW Oświęcim
A A A

II Integracyjne Spotkanie w Chrzanowie

"Graj w zielone"
"Graj w zielone"
Tematem przewodnim tego spotkania był miesiąc MAJ - miesiąc ciepły, pełen dobrych emocji i dobrej energii. 
14 maja uczniowie Szkoły Podstawowej brali udział w II Spotkaniu Integracyjnym w Chrzanowie. Wszechobecna zieleń dodaje nam sił, pogody ducha i przywraca uśmiech na naszych twarzach i dobry humor.  Reprezentacja naszej szkoły składała się z 4-osobowej drużyny zawodników oraz 6 pomocników.  Nasza drużyna zgodnie z formułą spotkania przygotowała "zapachową zagadkę" związaną z miesiącem majem. Drużyny brały udział w różnych konkurencjach sportowych i umysłowych. Kolejny raz wykazaliśmy się wiadomościami i umiejętnościami, które zapewniły nam zajęcie pierwszego miejsca.

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat